Zápis do 1. ročníku ZŠ Pržno

V úterý 9. dubna proběhl v ZŠ Pržno  zápis do 1. ročníku. Odpoledne se na chodbě školy hemžili malí předškoláci s rodiči i prarodiči a byli zvědaví, co je tady čeká. Celým odpolednem vládla přátelská, rodinná atmosféra s šálkem voňavé kávy a malým občerstvením. Po splnění všech úkolů bylo do naší školy přijato k základnímu vzdělávání celkem 19dětí. Děti, kterým je prostředí školy již velmi dobře známo, se tu cítily jak o doma. Vždyť v mateřince jsou návštěvy v ZŠ pravidlem. Děti s rodiči, kteří však byli v naší škole poprvé si měli možnost si prohlédnout všechny prostory Mš i ZŠ. Pro vzpomínku dostal každý zapsaný žáček hezký dárek a pamětní list. Rádi bychom poděkovali všem rodičům za projevenou důvěru. Již nyní se těšíme na shledání v lavicích a to v pondělí 2. září 2019.

Vytisknout