NAŠI PŘEDŠKOLÁCI NAVŠTÍVILI PRVŇÁKY

Na čtvrtek  22. 2.  se těšily jak děti z MŠ, tak také z 1. třídy ZŠ. Ještě nedávno si spolu hrály ve školce a nyní už jedni mají před sebou zápis do 1. třídy a ti druzí naopak za sebou své první vysvědčení. Pro obě skupiny jsou to velmi významné životní události.
Prvňáčci měli možnost se na setkání pochlubit, co už za půl roku ve škole umějí:  jak krásně čtou, píší i počítají, předškoláci zase ukázali, že se na vstup do školy těší a také už toho hodně vědí. Poradili si s pracovními listy do matematiky, hledali rozdíly na obrázcích, krásně vybarvovali, zarecitovali básničky, zazpívali si společně s prvňáky písničky. Něco nového se dokonce i naučili, seznámili se s tím, jak si školáci „hrají“ na interaktivní tabuli a s velkým zájmem si na ní „zapracovali“.
Podle šťastných očí a úsměvů na rtech dětí bylo zřejmé, že v naší škole jsou všichni kamarádi, že se spolu rádi setkávají a cítí se zde jako doma.

Vytisknout