VESELÉ ZOUBKY - PREVENTIVNÍ PROGRAM

V šesti  letech se děti začínají učit správnou techniku čištění  zoubků. V této době je nutné, aby získaly správné dovednosti, napomáhá jim k tomu preventivní program „Veselé zoubky“, který proběhl v první třídě pod patronací společnosti  DM drogerie markt, která připravila interaktivní program a věnovala dětem dárkové taštičky s pomůckami k péči o zuby.
Projekt „Veselé zoubky“ proběhl na naší škole 8. března 2018, dětem se moc líbil, zaujala je pohádka o Hurvínkovi, který si nechtěl čistit zoubky a Mánička mu nakonec poradila a naučila ho, jak na to. Velkou radost měly ze zdravých žvýkaček i z přesýpacích hodin, podle kterých si kontrolují dobu, po kterou si mají mýt zuby.
K dovednostem získaným ve výukovém programu se budeme pravidelně vracet v hodinách prvouky. Děti budou i nadále vedeny k správné péči o chrup.

Vytisknout