Družinová talentmánie 2018

1. března jsme se sešli na ZŠ T. G. Masaryka ve Frýdlantu na tradiční Družinové talentmánii. I přes mrazivé počasí se zúčastnily družiny z Čeladné, Ostravice a ze ZŠ T. G. Masaryka. Pržno nesmělo chybět.
Děti měly možnost ukázat, co dovedou. Mohli jsme zhlédnout nadějné zpěváky, tanečnice, herce a herečky, hru na hudební nástroj, dokonce i vystoupení kouzelníků a žongléra.
Naše děti si připravily čtyři vstupy. Ti nejmladší si připravili pohádku Pět medvědů a zlá babka, David zahhrál na akordeon, děvčata ze 4. a 5. třídy předvedly taneček a Cup Song.
Nejen velký potlesk přítomných, ale také návštěva cukrárny byly odměnou pro všechny děti. Poděkování patří i pořadající družině ze ZŠ T. G. Masaryka za vřelé přijetí a příjemně strávené dopoledne.