Výzva Českého rozhlasu - Ježíškova vnoučata!

ZŠ Pržno a její žáci se zapojili do výzvy, která na začátku prosince proběhla médii, a to darování ručně vyráběných přání k Vánocům a do nového roku 2019 pro babičky a dědečky, které nikdo nenavštěvuje a cítí se o svátcích osamělí. Každý výrobek našich dětí se dostane do rukou někoho, komu udělá velkou radost a zpříjemní sváteční dny. Děti vyráběly z papíru, stříhaly, skládaly, motaly, malovaly, a to s velkou chutí. A kdo nevyráběl s paní učitelkou ve škole, ten vyrobil doma s maminkami a nebylo jich málo. Moc děkujeme, že jste se k výzvě aktivně připojili.  12. 12. 2018 jsme odeslali 65 přání do Českého rozhlasu s dobrým pocitem a přáním, aby takovýchto opuštěných lidiček bylo méně a méně. Přejeme všem hodně zdraví, štěstí a lásky. Organizátorům této skvělé akce děkujeme za tento báječný nápad.
Gabriela Daniszová

Vytisknout