PCR testování

Vážení rodiče
Od pátku 21. 5.  celá škola přechází na PCR testování, které je hrazené Ministerstvem školství a to v laboratoři Spadia. Testování bude probíhat v pátky 1x za 14 dní a to vždy o přestávce mezi 1. a 2. vyučovací hodinou (před testováním se nesmí 30 minut jíst). Výsledek by Vám měl přijít formou SMS během víkendu.

Děti budou rozděleny na 2 skupiny:

  • ve dnech 21. 5., 4. 6. a 18. 6. to budou žáci, kteří chodili (v pondělky) na antigenní testy
  • ve dnech 28.5., 11. 6. a 25. 6. to budou žáci, kteří už na PCR testy chodili jako samoplátci

Pokud se Vaše dítě nemůže dostavit na test v pátek, může být odběr proveden ve čtvrtek před obědem. Pokud není ani toto možné, následují antigenní testy (první v den nástupu do školy a další pak v pondělí, jako tomu bylo nyní až do doby PCR testu.

Vytisknout