Vánoční jarmark

Stalo se již tradicí, že se v předvánočním čase koná na naší škole Vánoční jarmark. V sobotu 2. prosince se tu sešli žáci školy, rodiče a učitelé, ale i mnoho dalších návštěvníků a společně přivolali krásnou atmosféru nadcházejících svátků. Každý si přitom mohl přijít na své. Děti se zodpovědně ujaly role prodávajících a měly radost, že se jejich práce líbily. Dospělé potěšila pestrá nabídka drobných výrobků, na kterých se mnozí sami podíleli. Nechyběly vlastnoručně vyrobené ozdoby, voňavé perníčky, svíčky, věnce a množství vánočně laděných figurek. Poklidné posezení nabídla školní učebna zvaná Cukrárna, která byla bohatě zásobena. Do školy zavítal také Mikuláš v doprovodu čertů a andělů, každý žák si odnesl sladkou odměnu a došlo i na zpytování svědomí (foto v galerii). Poděkování patří všem, kteří jakkoli přispěli a pomohli s přípravou a organizací jarmarku. Děkujeme.