Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Družinová talentmánie 2019

Ve čtvrtek 7. 3. jsme se vypravili do Frýdlantu nad Ostravicí na tradiční Talentmánii. Ze všech zúčastněných spadla tréma při úvodním společném tanci na jevišti a show mohla začít. K vidění byly taneční, recitační, pěvecká, akrobatická vystoupení, přišel kouzelník a dokonce mezi nás zavítal perfektně vycvičený pejsek.

Naši družinu reprezentovali Elenka Vojtíšková, Katka Bojková, Ema Mališová, Ota Manďák, Terezka Matýsková, Verunka Cvejnová, Natálka Syřinková, Maty Tomíček, Táňa Hrnčířová, Ema Kijonková, Zuzka Kulhánková a zahráli pohádku Začarovaný les.

Také tento ročník Talentmánie potvrdil vysokou úroveň předvedených výkonů dětí, o níž svědčil velký potlesk všech přítomných. K slavnostní atmosféře přispěly prostory kinosálu Kulturního centra ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde celá akce probíhala.

Vytisknout